Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

ASSASSINS CREED III COLLAGE - PLAKAT

Opis produktu

Assassions Creed III Collage, to interesujący w odcieniach szarości i błękitu plakat z gry na platformy Play Station, 3 Xbox 360. Jest to o gra przygodowa, gra akcji z serii Assassins Creed dotycząca wydarzeń historycznych jak bitwa pod Valley Forge czy też pożaru w Nowym Jorku. Akcja gry toczy się w latach 1753-83,na terenach między innymi Bostonu i w Nowego Jorku. Na plakacie widzimy kolaż zdjęć różnych postaci historycznych występujących w grze. Na pierwszym planie widzimy głównego bohatera Connora Kenway, w postać którego wciela się gracz. Jego prawdziwe imię to Ratohnhake'ton. Z pochodzenia jest on pół- Anglikiem i pół - Indianinem. Widzimy go uzbrojonego w strzały, noże, miecze. Na dole plakatu widnieje tytuł gry. Plakat ozdobi pokój nastolatka, salon gier komputerowych, klub, świetlicę itp.

Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że produkty są oryginalne. Poster odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.
Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że produkt jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez długi okres. Wymiary plakatu: 61 cm x 91,5 cm.

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę.
Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.

Szukaj