Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

VAMPIRES DIARIES / CROW / - PLAKAT

Opis produktu

Vampire Daries (Crow), jest plakatem do amerykańskiego serialu TV z gatunku horroru pt."Pamiętniki Wampirów". Na łące na tle nieba w promieniach zachodzącego słońca leży trójka bohaterów: Elena Gilbert (Nina Dobrev), tajemniczy Stefan (Paul Wesley) i jego niebezpieczny brat Damon (Ian Sommerhalder). Obaj są wampirami, jeden dobrym a drugi złym. Na kolanie Eleny usiadła czarna wrona. Ten intrygujący plakat będzie ozdobą Twojego mieszkania, klubu, kina itp.

Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie. Wymiary plakatu: 91,5 cm x 61 cm

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę. Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.

Klienci, którzy kupili: VAMPIRES DIARIES / CROW / - PLAKAT, kupili również:

THE HOBBIT GOLLUM - PLAKAT

The Hobbit (Gollum) - plakat wysokiej jakości drukowany przez angielską firmę PYRAMID.

Cena: 18,99 PLN

Dostępność Niedostępny
THE HOBBIT DOS /TEASER/ - PLAKAT

Jeżeli przeczytałeś jednym tchem powieśc „Hobbit” JRR Tolkiena i jesteś zachwycony filmem ”Hobbit:
Szukaj