Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

G.I. JOE / SNAKE EYES / - PLAKATOpis produktu

G.I. Joe (Snake Eyes) - to plakat do filmu akcji pt G.I. Joe ? Czas Kobry, produkcji czesko - amerykańskiej. Na ciemnym tle plakatu przedstawiony jest Snake Eyes, fikcyjna, najbardziej popularna i rozpoznawalna postać z G.I. Joe. G.I. Joe jest serią zabawek o charakterze wojskowym, które są produkowane przez firmę Hasbro. Zabawki te wykorzystano w komiksach, filmach animowanych i grach komputerowych. Snake Eyes jako członek G.I. Joe świetnie posługuje się mieczem japońskim, bronią palną i materiałami wybuchowymi. Jako mistrz ninja na twarzy ma kominiarkę i ubrany jest w czarny strój. Plakat ten możemy powiesić w mieszkaniu, klubie, holu kina itp.

Każdy egzemplarz posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalne plakaty. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie. Wymiary plakatu: 61 cm x 91,5 cm

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę. Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.
Szukaj