Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

AMULET-NASZYJNIK Z ROGU BYKA I PIÓR

Opis produktu

Amazoński amulet, wykonany przez Indian z tajemniczej dżungli peruwiańskiej. Indianie ci żyją w kompletnej harmonii z ich otoczeniem i dlatego używają rożnych amuletów wykonanych z naturalnych elementów, które mają im dostarczyć odpowiednią ochronę i siłę. Tak np: nasiona symbolizują energię i zdrowie, zęby to siłę a kamień harmonię lub piękno. Specjalnie dobrane składniki czynią ten amulet pełnym mocy. Regulowana długość.

Skład amuletu: polerowany róg, nasiona choloke, nasiona huayruro, kamień chryzokola, pióra.

Huayruro jest traktowane jako talizman pochodzący z czasów inków z Peru. Można go używać jako wisiorek, naszyjnik lub bransoletka. Nasiona huayruro są symbolem dobrej passy, przyciągają szczęście w finansach, miłości i przyjaźni. Również jest wykorzystywane jako antidotum przeciw zazdrości. Huayruro rośnie w głębokich strefach dżungli amazońskiej.

Chryzokola - jest uwodnionym krzemianem miedzi. Barwa: niebieski, zielony, niebieskozielony w różnych odcieniach. Nazwa pochodzi od greckich słów "chryzos" i "kolla" oznaczających "złoto" oraz "klej", ponieważ w starożytności używano go jako spoiwo przy łączeniu złota.

Działanie lecznicze chryzokoli: działa uspokajająco, pomaga się odprężyć. Stosuje się ją do łagodzenia lęków i leczenia nerwic. Również pomaga przy chorobach wrzodowych oraz działa chłodząco przy oparzeniach i gorączkach. Wpływa pozytywnie na tarczycę, poprawiając gospodarkę hormonalną, stan kości, skóry i włosów. Noszona w postaci wisiorka korzystnie działa na serce, pomagając przy jego arytmii i nerwicy.

Działanie magiczne: chryzokola harmonizuje energie, przynosi wewnętrzny spokój i zadowolenie.
Chryzokola jest bardzo ceniona jako doskonały kamień medytacyjny. W dawnych czasach chryzokola była kamieniem pożądanym przez kobiety ciężarne, które podczas porodu trzymały kamień w dłoni dla odprężenia się.
Warto umieścić chryzokole w domu, jej łagodne wibracje wniosą do domu spokój i harmonię, abyśmy mogli optymalnie odprężyć się i odpocząć.

Klienci, którzy kupili: AMULET-NASZYJNIK Z ROGU BYKA I PIÓR, kupili również:

AMULET-NASZYJNIK  NA SZCZĘŚCIE AMAZONAS

Amazoński amulet, wykonany przez Indian z tajemniczej dżungli peruwiańskiej.
Szukaj