Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

KOLUMBIJSKA BRANSOLETKA TOTUMO

Opis produktu

Kolumbijska bransoleta ręcznie wykonane przez kolumbijskich artystów. Jest unikalna i bardzo efektowna, a jej pochodzenie przeniesie Cię do serca Amazońskiej dżungli. Bransoleta jest ekologiczna zrobiona z naturalnych składników: totumo. Całość połączona kolorowym woskowanym sznurkiem. Bransoleta jest bardzo kolorowa i na pewno nie pozostanie niezauważona. Regulowana długość.

Totumo jest twardą skorupą owocu drzewa kalebasowego, które rośnie w Ameryce Południowej i Środkowej. Owoce totumo te maja formę owalną. Indianie używali je w dawnych czasach do wykonywania talerzy oraz naczyń do picia napojów.Również z totumo wytwarza się popularne marakasy, które mają wspaniały dźwięk. Innym zastosowaniem tego tropikalnego owocu jest wykonywanie z niego pięknej egzotycznej biżuterii, która charakteryzuje się fantastycznymi kolorami i formami kojarzącymi się z karnawałem karaibskim. Zaskakującą rzeczą jest to, że mimo swoich rozmiarów totumo to ultralekki materiał, więc i kolczyki z tutumo nosi się bardzo wygodnie

Klienci, którzy kupili: KOLUMBIJSKA BRANSOLETKA TOTUMO, kupili również:

BATMAN GOTHAM BOTTLE - KOSZULKA

Wysokiej jakości T-shirt "Batman Gotham Bottle" oficjalnie licencjonowana koszulka, materiał 100% bawełna. Zapakowana w woreczek foliowy.
Szukaj