Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

BRANSOLETKA Z KORALIKÓW I NASION ASAI

Opis produktu

Bransoletka ręcznie pleciona przez artystów z Peru. Jej pochodzenie przeniesie Cię do serca Amazońskiej dżungli. Bransoletka jest ekologiczna zrobiona z naturalnych składników: nasiona asai oraz kolorowych koralików. Całość połączona rozciągającą się żyłką w którą zostały wplecione nasiona asai i koraliki. Bransoleta ma intensywny kolor i na pewno nie pozostanie niezauważona. Ta etniczna bransoletka rozciąga się.

Obwód ręki 15-18cm, Szerokość bransoletki ok. 3cm

Asai, Acai, Euterpe Olerace to jagoda palmy brazylijskiej, która rośnie na wysokości 25 metrów. Rośnie w Amazonii, jest naprawdę wielkim skarbem amazońskim. 80 % owocu zajmuje jego nasiono, z którego Indianie i szamani wykonują piękne wyroby. Z owoców Acai można robić pyszne wino, o smaku kakaowym, nazwane „Vinho de Assai”. Owoce asai też są uważane za eliksir młodości dzięki swoim właściwościom oraz substancjom odżywczym.

Klienci, którzy kupili: BRANSOLETKA Z KORALIKÓW I NASION ASAI, kupili również:

BRANSOLETKA

Zestaw jedenastu bransoletek Make Me Happy wykonanych z wysokiej jakości koralików kryształowych na gumce.

Cena: 43,40 PLN

Dostępność Niedostępny
BRANSOLETKA

Neonowa bransoleta, dla osób ceniących odważne, jaskrawe kolory.Wykonana z kolorowego tworzywa i cyrkoni.Ciekawe zapięcie w formie fioletowego paska ze sprzączką.Dł21cm.

Cena: 6,31 PLN

Dostępność Niedostępny
BRANSOLETKA

Neonowa bransoleta, dla osób ceniących odważne, jaskrawe kolory.Wykonana z kolorowego tworzywa i cyrkoni.Ciekawe zapięcie w formie białego paska ze sprzączką.Dł21cm
Szukaj