Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

IMPREZOWE KÓŁKO I KRZYŻYK Z KUFLAMI

Opis produktu

W imprezowym klimacie nie ma sensu wysilać się na intelektualną rozrywkę wymagającą wysokiej koncentracji i czystego umysłu, dlatego na każdej imprezie świetnie sprawdza się gra, którą wszyscy znamy od dzieciństwa: kółko i krzyżyk. My proponujemy wersję dla dorosłych w której zamiast rysować X lub O stawiamy na planszy kufelki napełnione promilami!

Opakowanie stylizowane na walizeczkę z rączką. Możesz zabrać zestaw do gry do znajomych, na grilla lub do najlepszego kolegi. Jak Cię kumpel zobaczy z taką walizeczką to na 100% nie odmówi rozgrywki. W końcu to bardzo męska gra. Oczywiście może się zdarzyć, że Twoja kobieta za pomocą technologii GSM zapyta co tam robicie.... Odpowiesz zgodnie z prawdą, że tylko gracie w kółko i krzyżyk. Nie musisz jej wspominać, że zazwyczaj przegranego można poznać po tym, że spadł z krzesła. To nieistotny szczegół, którego może nie zrozumieć...

Kółko i krzyżyk ze szklaną planszą i 9 kieliszkami w kształcie kufli piwa. Na każdym kieliszku naniesiony symbol: kółko lub krzyżyk. Całość bezpiecznie zapakowana w kartonowe pudełko ze styropianowym wypełnieniem.

Gadżet w szczegółach:
•wymiary planszy 22 cm x 22 cm - 9 pól,
•wysokość kieliszków 4,5 cm - 9 sztuk
•produkt posiada świadectwo Sanepidu dopuszczające do kontaktu z żywnością
Szukaj