Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

AWARYJNY BRELOK

Opis produktu

Awaryjny brelok – życie jak mawiał Forest Gump – jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się trafi, więc żeby uniknąć niemiłych niespodzianek, których całe mnóstwo czyha na Ciebie, warto mieć przy sobie awaryjny brelok, odłożone pieniądze na czarną godzinę.

Można je oczywiście trzymać w skarpiecie czy zakurzonej książce, jeśli jednak naprawdę mają nam pomóc w awaryjnych sytuacjach, to warto nosić je przy sobie, a najlepiej nadaje się do tego niewielki, elegancki i wodoszczelny awaryjny brelok. Oprócz survivalowego breloka i karty przeżycia to kolejny niezbędnik, który trzeba mieć zawsze przy sobie. To właśnie dzięki niemu możesz zachować twarz i spokój w wielu krytycznych momentach, których zaledwie promil przytaczamy poniżej:
  • zatankowałeś samochód, idziesz do kasy i właśnie stwierdzasz, że zapomniałeś portfela
  • jesteś już po kilku kolejkach, część z nich wypiłeś z piękną blondyną przy barze, i gdy Twoja ręka wylądowała w pustej kieszeni, gwałtownie rośnie Ci ciśnienie
  • wybiegasz do osiedlowego sklepiku, bo do końca meczu jeszcze daleko, a szkło już puste i nagle: jak wyżej

Gdy już zdarzy się powyższe, Ty nie tracąc zimnej krwi, sięgasz ku zaskoczeniu kasjera po brelok zawieszony zawsze przy Twoich spodniach i podajesz mu zwinięty w rulonik banknot, jak jakiś mikrofilm czy inną zaszyfrowaną wiadomość.

Gadżet w szczegółach:

awaryjny brelok do przechowywania banknotów na czarną godzinę
pomieści jeden banknot, to nie skarbonka tylko brelok
banknot nawijasz na specjalny wałek
estetycznie wykonany z wysokiej klasy aluminium
uszczelka zapewnia mu wodoszczelność, możesz nosić go nawet przy kąpielówkach
po prostu mus dla wszystkich zapobiegliwych
Opakowanie (cm) 14x8x2,5 blister
Waga (g) 26
Wymiary (cm) 4,5x1,5x1,5

Klienci, którzy kupili: AWARYJNY BRELOK, kupili również:

NASZYJNIK

Ciekawa kompozycja przekładek- białych ceramicznych i złotych z metalu połaczonych z okrągłym sznurem w beżowo-złotej tonacji.Długość 45cm.

Cena: 14,71 PLN

Dostępność Niedostępny
Szukaj