Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

SPIRAL - ASSASSIN - PLAKAT

Opis produktu

Spiral - Assassin - plakat wysokiej jakości drukowany przez angielską firmę PYRAMID. Wymiary wydruku plakatu to 61x91,5 cm - przy czym pierwsza wartość to szerokość, a druga to wysokość plakatu. Plakat został wydrukowany na papierze kredowym. Najwyższa jakość w druku offsetowym, dzięki czemu plakaty z kolekcji PYRAMID POSTERS odznaczają się wysokim nasyceniem barw i ostrością.

Opis techniczny plakatów

Plakaty drukowane są na papierze kredowym - pół błyszczącym o gramaturze papieru 135g/m2. Do produkcji plakatów zastosowano druk offsetowy, dzięki czemu produkt bardzo ładnie eksponuje się we wnętrzu mieszkania.
Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach plakatów mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, zdjęcia plakatów mogą wyglądać inaczej (barwy).

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę. Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.

Klienci, którzy kupili: SPIRAL - ASSASSIN - PLAKAT, kupili również:

GAME OVER REAPER / SPIRAL / - PLAKAT

Plakat - Game Over Raeaper (Spiral) przedstawia kościotrupa w kapturze z wyciągniętymi przed siebie okręconymi łańcuchami rękami.
ALCHEMY / THE BLACK BARON / - PLAKAT

Alchemy (The Black Baron) przedstawia obraz z gatunku fantasy

Cena: 16,90 PLN

Dostępność Niedostępny
SPIRAL / BONE FINGER / - PLAKAT

Spiral (Bone Finger ) to czarno - brązowy plakat przedstawiający mroczną postać z kapturem na głowie i kosą w prawej ręce.
CZASZKA Z RÓŻĄ

Czaszka z różą jest wykonana z żywicy, w realistycznych kolorach
Szukaj