Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

ANGEL ROSE - PLAKAT

Opis produktu

Plakat noszący tytuł: Angel Rose jest dziełem brytyjskiej artystki specjalizującej się w sztuce fantasy Anne Stokes. Autorka plakatu uprawia sztukę fantasty, która obejmuje szeroki zakres, od romantycznego i magicznego świata do mrocznego świata Gothic. Widzimy na nim czarnego anioła zadumanego nad upływającym czasem, który symbolizują opadające płatki róży i liście klonu. Ten piękny plakat ozdobi Twoje mieszkanie, motel, restaurację, biuro itp.

Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie. Wymiary plakatu: 61 x 91.5 cm

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę. Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.

Klienci, którzy kupili: ANGEL ROSE - PLAKAT, kupili również:

Szukaj