Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

ANNE STOKES / DRAGONKIN / - PLAKAT

Opis produktu

Dragonkin to zachwycający plakat będący dziełem brytyjskiej artystki zajmującej się sztuką fantasy Anne Stokes. Na plakacie pokazana jest jasnowłosa piękność trzymająca w wyciągniętych rękach piękne małe smoczątko. Fantastyczne lekko zamglone tło plakatu z konturami drzew, motylkami, kwiatkami i pofalowaną wodą sprawi że często będziesz spoglądać na ten plakat wiszący u Ciebie w mieszkaniu.

Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie. Wymiary plakatu: 61 x 91,5 cm

Klienci, którzy kupili: ANNE STOKES / DRAGONKIN / - PLAKAT, kupili również:

TERMINATOR 2 KOLEKCJA - PLAKAT

Oryginalny plakat na ścianę "Terminator 2 Kolekcja" Szczegóły techniczne:

Cena: 18,99 PLN

Dostępność Niedostępny
CAPTAIN AMERICA LAUNCHED THE SHIELD BLACK - KOSZULKA

Wysokiej jakości T-shirt "Captain America Launched the Shield black" oficjalnie licencjonowana koszulka, materiał 100% bawełna. Zapakowana w woreczek foliowy.
Kolor tła koszulki jest czarny, nie niebieski.
WARNING LOUD MUSIC - PLAKAT

Warning Loud Music - plakat pod tym tytułem jest dziełem angielskiej graficzki wykorzystującej w swoich pracach technikę cyfrową.
Szukaj