Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

SPIRAL / IMMORTAL CONFLICT / - PLAKAT

Opis produktu

Spiral (Magical Cat), to plakat z gatunku fantasty, przedstawiający czarnego kota o lśniącej sierści i przenikliwym spojrzeniu. Takie koty według legend towarzyszyły czarownicom w uprawianiu magii. Jego fioletowe oczy elektryzują widza. Na jego szyi widać czarną obrożę z błyszczącymi ćwiekami - gwiazdami i pentagramem - symbolem magicznym Wicca. Ten intrygujący ,magiczny plakat możemy powiesić w klubie, piwiarni, świetlicy itp.

Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie. Wymiary plakatu: 61 x 91.5 cm

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę. Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.

Klienci, którzy kupili: SPIRAL / IMMORTAL CONFLICT / - PLAKAT, kupili również:

Szukaj