Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

KRAINA LODU / FROZEN (ANNA AND ELSA) - PLAKAT

Opis produktu

Frozen (Anna And Elsa) - Kraina Lodu(Anna i Elza) to znakomita ozdoba ścienna która zmieni wystrój Twojego pokoju i przypomni wspaniały disnejowski film animowany o perypetiach Anny która wyruszyła na poszukiwania swojej siostry by skłonić ją do zmiany decyzji o zamrożeniu królestwa Arendelle. Na plakacie, na tle zimowego krajobrazu widzimy obie siostry obrócone do siebie plecami i patrzące na nas wesołymi rozweselającymi nasz pokój oczami.

Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie. Wymiary plakatu: 61 x 91,5 cm

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę. Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.
Szukaj