Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

TARANTINO XX / ONE SHEET / - PLAKAT

Opis produktu

Plakat zatytułowany: Tarantino XX (One Sheet) to znakomita ozdoba ścienna promująca wydane w 2012 roku na ośmiu płytach DVD filmy przedstawiające dorobek Quentina Tarantino podczas jego dwudziestoletniej pracy reżyserskiej. Widzimy na nim bohaterów jego kultowych filmów Vincenta Vegę i Mię Walles oraz Julesa Winnfielda z Pulp Fiction, bohaterki bohaterów z filmów Kill Bill, Jackie Brown i Wściekłe Psy. Plakat z postacią reżysera z wycelowanym w Ciebie obiektywem musi ozdobić ścianę Twojego mieszkania.

Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie. Wymiary plakatu: 61 x 91,5 cm

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę. Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.

Klienci, którzy kupili: TARANTINO XX / ONE SHEET / - PLAKAT, kupili również:

Szukaj