Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

MICHAEL JACKSON XSCAPE - PLAKAT

Opis produktu

Oryginalny plakat na ścianę Michael Jackson - Xscape okładka - plakat.

Wieszając w swoim pokoju ten plakat ciągle będziecie mogli podziwiać ulubionego nieżyjącego już niestety piosenkarza Michaela Jacksona. Na plakacie który jest okładką drugiego pośmiertnego albumu artysty widzimy go w fantastycznym "kosmicznym "kostiumie. "Xscape" to tytuł tego albumu który składa się z dwóch płyt i który ukazał się na rynku w maju 2014 roku. Wymiary: 61x91,5 cm

Klienci, którzy kupili: MICHAEL JACKSON XSCAPE - PLAKAT, kupili również:

TRIBAL SHADOWS - KOSZULKA SPIRAL

Ekskluzywne koszulki angielskiej firmy „Spiral” to przede wszystkim niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo projektowane przez najwyższej klasy specjalistów w tej dziedzinie oraz najwyższa jakość.
SPIDER-MAN VENOM SMILE - KOSZULKA

Wysokiej jakości T-shirt "Spider-Man Venom Smile" oficjalnie licencjonowana koszulka, materiał 100% bawełna. Zapakowana w woreczek foliowy.

Cena: od: 75,00 PLN

Dostępność Niedostępny
FRIDAY THE 13TH MASK - KOSZULKA

Wysokiej jakości T-shirt "Friday The 13th Mask" oficjalnie licencjonowana koszulka, materiał 100% bawełna. Zapakowana w woreczek foliowy.
TERMINATOR THE TERMINATOR - KOSZULKA

Wysokiej jakości T-shirt "Terminator The Terminator" oficjalnie licencjonowana koszulka, materiał 100% bawełna. Zapakowana w woreczek foliowy.
Szukaj