Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

WWE SUPERSTAR 2011 - PLAKAT

Opis produktu

WWE Superstars, jest plakatem przedstawiającym światową czołówkę zapaśników. Są to supergwiazdy World Wrestling Entertraiment. Wśród zawodników rzuca się w oczy w czarnym płaszczu i kapeluszu amerykański wrestler Mark William Calaway o pseudonimie Untertaker. Na dole plakatu w czerwonej bluzie i czapce stoi czołowy amerykański wrestler Jon Cena Glance, dziesięciokrotny WWE Champion, jednocześnie wokalista hiphopowy i aktor. Na dole widnieje logo WWE. Plakat ozdobi pokój kibica WWE, klub, piwiarnię itp.

Plakaty oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Poster odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że produkt jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat. Wymiary: 61x91,5 cm

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę. Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.

Szukaj