Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

DIABLO 3 HEROES

Opis produktu

Plakat zatytułowany: Diablo 3 Heroes reklamuje trzecią część gry komputerowej z serii fantasy horror. Na plakacie na tle ognistego logo widzimy trójkę bohaterów biorących udział w tej grze. Na pierwszym planie stoi pochylony do przodu z wielkimi toporami w rękach Wszechmocny Barbarzyńca zmiatający wrogów stających mu na drodze bez względu na ich ilość, a za nim stoją łowcy demonów. Plakat ozdobi pokój wielbiciela tego typu gier, kafejkę komputerową, klub itp.

Plakaty dostępne w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakat jest oryginalny. Poster odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że produkt jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez długi okres.

Wybrane w naszej galerii plakaty zwijamy w rulon, następnie pakujemy w mocną tubę. Tak przygotowany plakat jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, tak aby doszedł do Ciebie w całości. Tuba jest wliczona w cenę plakatu.

Klienci, którzy kupili: DIABLO 3 HEROES, kupili również:

WORLD OF WARCRAT MISTS OF PANDARIA BENNER - KOSZULKA

Wysokiej jakości T-shirt "World of Warcraft: Mists of Pandaria Banner" oficjalnie licencjonowana koszulka, materiał 100% bawełna. Zapakowana w woreczek foliowy.
Szukaj