Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

THE WITCHING HOUR - KOSZULKA THE MOUNTAIN

Opis produktu

Ekskluzywne koszulki firmy The Mountain to przede wszystkim niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo projektowane przez najwyższej klasy specjalistów w tej dziedzinie oraz najwyższa jakość. Nadruki na koszulkach to prawdziwe obrazy, pełne barw i szczegółów.

Kolekcje te cieszą się niezmiennym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych i Europie. Są projektowane oraz produkowane w USA. Produkty tej firmy są szyte bez szwów bocznych oraz wykonane z najwyższej jakości, ręcznie barwionej bawełny czesankowej (160-200g). Materiał ten posiada dłuższe i mocniejsze włókna oraz gęściejszy splot, nadający tkaninie gładszą powierzchnię. Dzięki procesowi wstępnego wykurczania pozostaje zachowana doskonała odporność tkaniny na kurczenie. W ten sposób koszulka jest odporna na deformacje i ma większą trwałość. Wszystkie wzory na koszulkach The Mountain są nanoszone nowoczesną metodą o nazwie screen printing. W trakcie tego procesu specjalne barwniki stosowane do naniesienia wzoru wnikają w strukturę włókien materiału. Dzięki temu nadruk jest praktycznie niewyczuwalny przy dotyku, nie odstaje od materiału koszulki, jak w przypadku innych metod nadruku. Daje to gwarancję niepowtarzalnej trwałości oraz najwyższej jakości. Dzięki harmonii między włóknami bawełny, a składnikami farb nadruki na koszulkach mogą przetrwać długie lata zachowując przy tym najwyższe standardy.

Firma The Mountain jako jedna z nielicznych posiada certyfikat Oeko-Tex 100, który gwarantuje, że na wszystkich etapach produkcji stosowano materiały nie szkodzące środowisku naturalnemu. W 2010 roku The Mountain wprowadził nową linię koszulek - Organic. Koszulki te produkowane są z bawełny pozyskanej od małych producentów, którzy w uprawach stosują tylko metody organiczne: nie stosują nawozów sztucznych, pestycydów, oraz innych środków i metod, które szkodzą środowisku naturalnemu.

Przed zakupem proszę koniecznie zapoznać się z instrukcją prania i prasowania koszulki.

Poniżej przedstawiamy instrukcję prania koszulek firmy The Mountain:
• Pierwsze pranie powinno być tylko ręczne. Przed zamoczeniem należy odwrócić.
koszulkę na drugą stronę
• Pranie w pralce tylko w temperaturze 30 stopni Celcjusza, w proszku do kolorów.
Koszulkę wywrócić na lewą stronę. Absolutnie nie wolno używać proszków z
wybielaczem!!!
• Po praniu koszulkę należy rozwiesić na klasycznej suszarce i pozostawić do
wyschnięcia. Nie używać suszarek automatycznych.
• Nie wolno prać chemicznie.
• Przed prasowaniem zawsze odwrócić na drugą stronę.

WAŻNE ! Koszulki są importowane z USA, gdzie rozmiarówka jest zawyżona w stosunku do europejskiej, dlatego kupując kieruj się rozmiarami podanymi w tabelce poniżej.

Rozmiar "S" szerokość 48-50 cm, długość 65-68 cm

Rozmiar "M" szerokość 51-53 cm, długość 70-72 cm

Rozmiar "L" szerokość 55-57 cm, długość 75-76 cm

Rozmiar "XL" szerokość 60-62 cm, długość 80-83 cm
Szukaj