Rejestracja
W koszyku
0szt.
0,00
PLN

FLAMING SPINE - KOSZULKA SPIRAL

Opis produktu

Ekskluzywne koszulki angielskiej firmy „Spiral” to przede wszystkim niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo projektowane przez najwyższej klasy specjalistów w tej dziedzinie oraz najwyższa jakość. Nadruki na koszulkach to prawdziwe obrazy, pełne barw i szczegółów.

Produkty firmy Spiral są hitem w Europie i USA. Materiał to 100% bawełna najwyższej jakości o gramaturze 180g/m2. Dwustronny nadruk / nadruk jest na przodzie jak i na tyle koszulki / wykonany metodą sitodruku all print / bardzo duża powierzchnia z przodu oraz z tyłu koszulki /. Rewelacyjny efekt wizualny !

Przed zakupem proszę koniecznie zapoznać się z instrukcją prania i prasowania koszulki.

Poniżej przedstawiamy instrukcję prania koszulek firmy „Spiral”:
• Pierwsze pranie powinno być tylko ręczne. Przed zamoczeniem należy odwrócić koszulkę na drugą stronę
• Pranie w pralce tylko w temperaturze 30 stopni Celcjusza, w proszku do kolorów. Koszulkę wywrócić na lewą stronę. Absolutnie nie wolno używać proszków z wybielaczem!!!
• Po praniu koszulkę należy rozwiesić na klasycznej suszarce i pozostawić do wyschnięcia. Nie używać suszarek automatycznych.
• Nie wolno prać chemicznie.
• Przed prasowaniem zawsze odwrócić na drugą stronę.

Wszystkie wymiary przedstawione poniżej mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie różnić się od wymiarów rzeczywistych koszulki.

Rozmiar "M" szerokość 52-53 cm, długość 70-71 cm, dł. rękawa od pachy 53 cm

Rozmiar "L" szerokość 54-55 cm, długość 72-73 cm, dł. rękawa od pachy 55 cm

Rozmiar "XL" szerokość 56-57 cm, długość 73-74 cm, dł. rękawa od pachy 58 cm

Klienci, którzy kupili: FLAMING SPINE - KOSZULKA SPIRAL, kupili również:

HELLFIRE SKULL - KOSZULKA SPIRAL

Ekskluzywne koszulki angielskiej firmy „Spiral” to przede wszystkim niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo projektowane przez najwyższej klasy specjalistów w tej dziedzinie oraz najwyższa jakość.
TERMINATOR NO PITY NO PAIN NO FEAR - KOSZULKA

Wysokiej jakości T-shirt "Terminator No Pity No Pain No Fear" oficjalnie licencjonowana koszulka, materiał 100% bawełna. Zapakowana w woreczek foliowy.
AVENGERS AGE OF ULTRON CHARACTERS - KUBEK

Kubek ceramiczny "Avengers Age of Ultron Mug Captain America " dla młodzieży i dorosłych. Idealny na prezent dla bliskiej osoby.
Szukaj